Warsztat doświadczeń

20 wrzesień 2019

„Warsztat doświadczeń” to pierwszy Projekt Solidarności realizowany przez nasze stowarzyszenie przy wsparciu Europejskiego Korpusu Solidarności. Więcej o programie: https://eks.org.pl/o-korpusie/

Ideą warsztatu (garażu) doświadczeń jest stworzenie miejsca dostępnego dla wszystkich osób w każdym wieku zainteresowanych tematyką szeroko pojętego kolarstwa. Garaż ma na celu być miejscem dostępnym dla osób lokalnych, gdzie będą mogli skorzystać ze stanowiska serwisowego i podstawowych narzędzi rowerowych, zdobyć wiedzę z zakresu budowy rowerów różnego przeznaczenia, poznać ich mechanikę oraz dla tych początkujących nauczyć się podstaw serwisowania rowerów. W garażu doświadczeń dodatkowo odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez naszą zespół oraz przez specjalnie zaproszonych gości. Regularne spotkania będą okazją do systematycznej nauki oraz możliwości do wymiany doświadczenia, poglądów i pomysłów.

solidarity-corps-banner-reps_pl

Raz w tygodniu w środy, jedna osoba z naszej grupy będzie nadzorowała w godzinach 17-21 nasze miejsce do spotkań i możliwości serwisowania. Dodatkowo co weekend, jeden z nas będzie prowadzić warsztat lub wykład związany z kolarstwem. Raz w miesiącu, jeden z tych wykładów będzie prowadzony przez profesjonalistę z zewnątrz, która zapewni nam wiedzę na najwyższym poziomie. Garaż zlokalizowany jest nad Wisłą w Krakowie, na terenie hotelu Forum (dolny poziom).

Bieżące wydarzenia można śledzić na naszym instagramie sirpoland_ oraz na fanpagu garażu: Warsztat doświadczeń

Comments are closed.