Outdream yourself!

3 luty 2020

project logo

Głównym celem naszego projektu był wzrost samooceny, motywacji oraz wiary w swoje możliwości wśród nas, naszych rówieśników i innych młodych ludzi. Szybkie życie, media społecznościowe, Internet oraz mnóstwo innych czynników, sprawiły, że duża część z nas, zamiast korzystać z ich dobrodziejstw, wpadła w poważne kompleksy. Straciła wiarę w siebie, we własne możliwości, nie nauczyła się samoakceptacji i zamiast rozwijania ukrytych w każdym z nas możliwości i talentów, porównuje się z innymi, odpuszczając ich rozwijanie. To my, młodzi ludzie, jesteśmy przyszłością naszych społeczności, miast, krajów, Europy. I chcemy to uświadamiać jak największej liczbie osób, którym się nie chce wyjść ze strefy komfortu, a poprzez ten projekt i upowszechnianie jego efektów, chcieliśmy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i pokazać im, że każdy z nas ma w sobie ogromne pokłady możliwości, które trzeba umiejętnie wykorzystać mimo codziennych przeszkód, czy wewnętrznych blokad.

Głównym działaniem projektu była wymiana młodzieży – 40 osób z Grecji, Litwy, Polski, Rumunii i Włoch, która odbyła się w dniach 11-17 sierpnia 2020 roku w Poroninie, woj. małopolskie.

Z myślą o rówieśnikach przygotowaliśmy między innymi tak rezultat – wskazówki jak występować publicznie. Liczymy, że wielu osobom doda pewności siebie, nowych umiejętności i zachęci do przemówień w różnych okolicznościach.

public speaking tips

Kolejnym rezultatem, który chcemy upowszechniać są filmiki motywacyjne, pokazujące, że każdy ma w sobie jakiś cenny talent i zachęcające aby uwierzyć w siebie, próbować swoich sił, także w sferze publicznej, a tym samym byc bardziej szczęśliwym, spełniać marzenia i „outdream yourself”! Powstały takie oto filmiki:

 

Szczegółowe fotorelacje prowadzone były na naszym fanpagu FB oraz Instagramie: sirpoland_

wieczPLProjekt dofinansowany ze środków Programu Erasmus+ EU flag-Erasmus+_vect_POS

Comments are closed.